ten wpis…

ten wpis https://www.wykop.pl/wpis/52276133/auto-sluzbowe-przez-weekend-bylo-uzywane-przez-pra/ przypomniał mi sytuacje sprzed kilku lat.

5 – 6 lat temu jak jeszcze byłem na studiach i pracowałem w jednej krakowskie firmie jako „IT support”. Ogarniałem im laptopy i drukarki, instalacje programów do pdfów itp. Pewnego razu przyjęli do pracy takiego Jarka (na oko jakiś lvl 30), ogólnie chłop miał gadane od samego początku i zawsze coś tam zagadał i zażartował z każdym.

Przyszedł raz do mnie, że mu appka do pracy nie działa. Zostawił laptopa i poszedł. Appa była webowa. Nazwa zaczynała się na literę R. To wchodzę w przeglądarkę i wpisuje R a tam w podpowiedziach od razu dostałem linki do roksy. Trochę pogrzebałem mu w komputerze i znalazłem pokatalogowane linki według miast XD

Jego praca polegała na jeżdżeniu po całej Polsce, do różnych miast. Firma zapewniała samochód i mieszkanie w każdym mieście. Jarek ustawił się tak, że jeździł za darmo po Polsce, w dzień normalnie pracował a wieczorami ruchał w opłaconym mieszkanku co tydzień inna laskę w innym mieście. Pamiętam jak on mi wtedy zaimponował.

#heheszki #pracbaza #roksa