Mirki, doradzicie? ( ͡° ʖ̯…

Mirki, doradzicie? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Coraz bardziej śmierdzi mi #koronawirus. Oczywiście czytam opracowania naukowe wszystkiego co chcę się dowiedzieć, staram się dyskutować na argumenty, wymagam dowodów ale ta korona to dla mnie grubymi nićmi szyta jest. Najpierw ten „kryzys imigracyjny” potem korona, teraz zamieszki w USA bo poprawność to wiecie, pobijmy i zgnojmy białych a co! Gdyby rasizm działał prawidłowo to spoko, ale co, biały pobije czarnego? RASIZM! Czarny pobije białego? A, nie, spoczko, należało mu się! Do roboty zapierdalać a nie żądać domów i majątków od białych! Zarób na to!

A luźmi wystraszonymi łatwiej kierować a w mojej rodzinie ani w #pracbaza 150+ osób i ich rodzinach NIKT nie choruje. Daj mi dotknąć i zobaczyć to uwierzę. No i co tu robić?! ( ͡° ʖ̯ ͡°) Najlepiej DEZINFORMACJA żeby nie odkryć co prawda a co fałsz, mało tu ruskich trolli? Ale ja dojdę prędzej czy później. Dojdę. A maseczki owszem, niwelują zarażanie w końcu ile ludności w Chinach a ludzie je nosili zanim to było modne.

#oswiadczenie #niepopularnaopinia #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #bekazprawakow #takaprawda #pytanie