Kumpla z #pracbaza sparowało…

Kumpla z #pracbaza sparowało na #tinder z byłą. Ale żeby było ciekawiej z fake’owego konta. Nie pytajcie dlaczego kumpel zrobił sobie fake’owe konto, bo nie o tym. Ciekawsza jest historia z tą byłą.

No więc kumpel i jego była osięgnęli obecnie lvl. 31. Kiedy ich związek się rozpadł mieli lat po 28. Przyczyna rozpadu? No na wypoku jesteśmy to jakże mogło by być inaczej – #bolecnaboku

Przed wykryciem, że dziewczyna dorabia mu rogi wynajmowali razem mieszkanie, byli już w związku 5 lat, kumpel nawet myślał o oświadczynach. Po wykryciu – wyprowadził się od niej, no i cześć, no i elo.

Na #tinder dziewczyna pisze, że „szuka poważnej relacji”. XD Kumpel, że spoko, on też takiej szuka i pyta czy była kiedyś w związku. „Tak.” A czemu się rozpadł?

– Zerwał ze mną i się wyprowadził.
– Tak po prostu?
– No tak. Nie pasowaliśmy do siebie.

Gadka szamtka, dalej laska pisze, że trudno o porządnego partnera w dzisiejszych czasach. XD

Nie widziałem tej rozmowy, ale myślę, że #takbylo bo w sumie czemu miałby mi przyciemniać. Tindera już wywalił.

Za to widziałem kolejną. Otóż tej byłej chyba wyświetliły się jakieś flshbacki, bo następnego dnia zagadała do niego na FB, że on ma jej słuchawki i chciałaby odzyskać. XD „Spoko, podaj adres, wyślę je.”, „Nie trzeba, wpadnę po nie do Ciebie”, „Nie, wolę wysłać”, „Ok, to potem podam”. I już się nie odzywała.