Ci cali HRowcy to zwykłe…

Ci cali HRowcy to zwykłe farbowane lisy – mówią że praca lekka, dobrze płatna, na koniec okazuje się że robota to obóz pracy w której wyrabiać musisz 320% normy a Polak Polaka w takiej robocie pilnuje gorliwie jak swojego pracownika hehe za 50 zł dodatku do premii… Mało tego w dużej mierze te korporacje są Niemieckie – czasy się zmieniają, zasady też się trochę zmieniły.
Jezeli masz mdleć? To za bramą – żebyśmy nie musieli opłacać za ciebie składek i ewentualnego odszkodowania (z resztą) – dzisiaj już nie strzelają do ludzi ale poganiają na zasadzie „premii” 2000 podstawy 1000 premii oto najlepszy bat na niesfornego niewolnika – nie ma normy? Nie pracujesz nadgodzin? Nie ma premii zostaje 2000.
Taki paź oddany firmie, wdzięczny jest za to że może pracować a każdy kto nie daje się jest wrogiem klasowym albo głupkiem.
Oczywiście jedno tłumaczenie – „tak wygląda świat“” co? Może za nic chciałbyś dostawać pieniądze” „do pracy przychodzisz pracować a nie leżeć” „firma tnie koszta” „co roku podwyżka sto złotych to za parę lat zobaczysz jak będzie dobrze” „nie gadaj bzdur, gdzie ci będzie lepiej”.
Taki wasz obraz Robole.
#oswiadczenie #gownowpis #praca #pracbaza #heheszki #ciekawostki